Join the poll

What would you like to see here? Write us!

Write us!
        1 X 2
2. HNL 15:00 Cibalia
2. HNL 18:00 Medjimurje Cakovec Hrvatski Dragovoljac
Eerste Divisie 20:00 Telstar Maastricht
Eerste Divisie 20:00 Jong PSV Oss
Eerste Divisie 20:00 Helmond Jong Ajax
Eerste Divisie 20:00 G.A. Eagles Nijmegen
Eerste Divisie 20:00 Excelsior Den Bosch
Eerste Divisie 20:00 Dordrecht Graafschap
Eerste Divisie 20:00 Cambuur Roda
Eerste Divisie 20:00 Breda Almere City
Eredivisie 20:00 Waalwijk Sparta Rotterdam
National 20:00 Toulon Villefranche
National 20:00 Red Star Laval
National 20:00 Quevilly Rouen Concarneau
National 20:00 Lyon Duchere Avranches
National 20:00 Gazelec Ajaccio Dunkerque
National 20:00 Cholet Bastia
National 20:00 Bourg-Peronnas Pau
National 20:00 Boulogne Le Puy
National 20:00 Beziers Creteil
Ligue 2 20:00 Troyes Auxerre
Ligue 2 20:00 Rodez Lorient
Ligue 2 20:00 Niort Valenciennes
Ligue 2 20:00 Lens Caen
Ligue 2 20:00 Le Havre Orleans
Ligue 2 20:00 Guingamp Sochaux
Ligue 2 20:00 Grenoble Chateauroux
Ligue 2 20:00 Clermont Paris
Ligue 2 20:00 Chambly Nancy
Ligue 2 20:00 Ajaccio Le Mans
Primera 23:00 Banfield Aldosivi
        1 X 2
Primera 01:10 Argentinos Juniors Patronato
Superliga 14:00 Zlate Moravce Sered
Superliga 14:00 Slovan Bratislava Trencin
Superliga 14:00 Senica Spartak Trnava
Superliga 14:00 Ruzomberok DAC
Superliga 14:00 Michalovce Nitra
Superliga 14:00 Pohronie Zilina
Bundesliga 3 14:00 Wurzburger Kickers Braunschweig
Bundesliga 3 14:00 Uerdingen Preussen Munster
Bundesliga 3 14:00 Munich 1860 Magdeburg
Bundesliga 3 14:00 Kaiserslautern Zwickau
Bundesliga 3 14:00 Jena Meppen
Bundesliga 3 14:00 Hansa Rostock Ingolstadt
Bundesliga 3 14:00 Hallescher FC Unterhaching
Bundesliga 3 14:00 Viktoria Koln Sonnenhof Grossaspach
Bundesliga 3 14:00 Duisburg Mannheim
Bundesliga 3 14:00 Chemnitzer FC Bayern II
2. HNL 15:00 Solin Sesvete
2. HNL 15:00 Sibenik Rudes
2. HNL 15:00 Kustosija Hajduk Split 2
Serie B 15:00 Trapani Spezia
Serie B 15:00 Salernitana Livorno
Serie B 15:00 Pordenone Chievo
Serie B 15:00 Pisa Venezia
Serie B 15:00 Perugia Empoli
Serie B 15:00 Virtus Entella Benevento
Serie B 15:00 Crotone Pescara
Serie B 15:00 Cosenza Frosinone
Serie B 15:00 Cittadella Juve Stabia
Serie B 15:00 Ascoli Cremonese
Superliga 15:00 Silkeborg FC Copenaghen
Superliga 15:00 Randers Odense
Superliga 15:00 Nordsjaelland Sonderjyske
Superliga 15:00 Lyngby Esbjerg
Superliga 15:00 Horsens Aarhus
Superliga 15:00 Hobro Midtjylland
Superliga 15:00 AaB Brondby
Bundesliga 15:30 Wolfsburg Mainz
Bundesliga 15:30 Werder Bremen Borussia Dortmund
Bundesliga 15:30 Schalke RB Leipzig
Bundesliga 15:30 Hertha Berlin Koln
Bundesliga 15:30 Freiburg Dusseldorf
Bundesliga 15:30 Eintracht Frankfurt Union Berlin
Bundesliga 15:30 Bayern Munich Paderborn
Bundesliga 15:30 Bayer Leverkusen Augsburg
Bundesliga 15:30 B. Moenchengladbach Hoffenheim
Premier League 16:00 Wolves Norwich
Premier League 16:00 Southampton Aston Villa
Premier League 16:00 Sheffield United Brighton
Premier League 16:00 Manchester United Watford
Premier League 16:00 Liverpool West Ham
Premier League 16:00 Leicester Manchester City
Premier League 16:00 Crystal Palace Newcastle Utd
Premier League 16:00 Chelsea Tottenham
Premier League 16:00 Burnley AFC Bournemouth
Premier League 16:00 Arsenal Everton
Championship 16:00 Queen of the South Dundee
Championship 16:00 Partick Thistle Dunfermline Athletic
Championship 16:00 Greenock Morton Alloa Athletic
Championship 16:00 Dundee United Inverness CT
Championship 16:00 Arbroath Ayr United
Ligue 1 16:00 Raith Clyde
Ligue 1 16:00 Peterhead Airdrieonians
Ligue 1 16:00 Falkirk Montrose
Ligue 1 16:00 East Fife Stranraer
Ligue 1 16:00 Dumbarton Forfar Athletic
Premiership 16:00 St. Mirren Heart of Midlothian
Premiership 16:00 St. Johnstone Rangers
Premiership 16:00 Hibernian Livingston
Premiership 16:00 Hamilton Academical Motherwell
Premiership 16:00 Celtic Kilmarnock
Premiership 16:00 Aberdeen Ross County
Conference Premier 16:00 Woking Stockport
Conference Premier 16:00 Torquay United Halifax Town
Conference Premier 16:00 Sutton Barrow
Conference Premier 16:00 Maidenhead Aldershot Town
Conference Premier 16:00 Hartlepool United Notts County
Conference Premier 16:00 Harrogate Eastleigh
Conference Premier 16:00 Dover Athletic Fylde
Conference Premier 16:00 Dagenham & Redbridge Solihull
Conference Premier 16:00 Chorley Barnet
Conference Premier 16:00 Chesterfield Ebbsfleet
Conference Premier 16:00 Bromley Wrexham
Conference Premier 16:00 Boreham Wood Yeovil Town
League Two 16:00 Walsall Port Vale
League Two 16:00 Swindon Town Grimsby Town
League Two 16:00 Scunthorpe United Forest Green Rovers
League Two 16:00 Salford Colchester United
League Two 16:00 Plymouth Argyle Cambridge United
League Two 16:00 Northampton Town Exeter City
League Two 16:00 Newport County Bradford City
League Two 16:00 Leyton Orient Oldham Athletic
League Two 16:00 Crewe Alexandra Macclesfield Town
League Two 16:00 Crawley Town Stevenage
League Two 16:00 Cheltenham Town Mansfield Town
League Two 16:00 Carlisle United Morecambe
League One 16:00 Wycombe Wanderers Tranmere Rovers
League One 16:00 Sunderland Bristol Rovers
League One 16:00 Southend United Burton Albion
League One 16:00 Shrewsbury Town Doncaster Rovers
League One 16:00 Rochdale Coventry City
League One 16:00 Peterborough Bury
League One 16:00 Milton Keynes Dons Bolton
League One 16:00 Lincoln City Gillingham
League One 16:00 Ipswich Oxford United
League One 16:00 Fleetwood Town Portsmouth
League One 16:00 AFC Wimbledon Blackpool
League One 16:00 Accrington Stanley Rotherham United
Ligue 2 16:00 Stirling Albion Stenhousemuir
Ligue 2 16:00 Elgin City Cowdenbeath
Ligue 2 16:00 Edinburgh City Brechin City
Ligue 2 16:00 Rangers Queens Park
Ligue 2 16:00 Annan Albion Rovers
Championship 16:00 Wigan Millwall
Championship 16:00 Swansea Huddersfield
Championship 16:00 Stoke City Cardiff
Championship 16:00 Preston North End Hull City
Championship 16:00 Nottingham QPR
Championship 16:00 Leeds Reading
Championship 16:00 Derby Fulham
Championship 16:00 Charlton Luton
Championship 16:00 Bristol City West Brom
Championship 16:00 Brentford Blackburn
Championship 16:00 Birmingham Sheffield Wed
Championship 16:00 Barnsley Middlesbrough
Division 2 17:00 Westerlo Royal Excelsior Virton
Division 2 17:00 OH Leuven St. Gilloise
Division 2 17:00 SV Roeselare Lokeren
Division 2 17:00 Beerschot Wilrijk Lommel United
1. Liga 17:00 Tirol Wolfsberger AC
1. Liga 17:00 Mattersburg Rheindorf Altach
1. Liga 17:00 LASK Linz St. Polten
1. Liga 17:00 Hartberg Rapid Vienna
1. Liga 17:00 Austria Wien Salzburg
1. Liga 17:00 Admira Sturm Graz
1. HNL 17:00 Varazdin Lokomotiva
1. HNL 17:00 Rijeka Osijek
1. HNL 17:00 Istra 1961 Slaven Koprivnica
1. HNL 17:00 Hajduk Split HNK Gorica
1. HNL 17:00 Dinamo Zagabria Zapresic
Bundesliga AT 17:00 Tirol Wolfsberger AC
Bundesliga AT 17:00 Mattersburg Rheindorf Altach
Bundesliga AT 17:00 LASK Linz St. Polten
Bundesliga AT 17:00 Hartberg Rapid Vienna
Bundesliga AT 17:00 Austria Wien Salzburg
Bundesliga AT 17:00 Admira Sturm Graz
Premier League 17:00 Shakhtar Donetsk Desna
Premier League 17:00 Olimpik Donetsk Lviv
Premier League 17:00 Oleksandriya Kolos Kovalyovka
Premier League 17:00 Karpaty Dniprop.
Premier League 17:00 Illichivets Zorya
Premier League 17:00 Dinamo Kiev Vorskla
OTP Bank Liga 17:00 Ujpest Kaposvar
OTP Bank Liga 17:00 Paks Debrecen
OTP Bank Liga 17:00 MOL Vidi Zalaegerszegi
OTP Bank Liga 17:00 Mezokovesd-Zsory Ferencvaros
OTP Bank Liga 17:00 Kisvarda Diosgy?r
OTP Bank Liga 17:00 Honved Puskas Academy
A PFG 17:00 Slavia Sofia Dunav Ruse
A PFG 17:00 Lokomotiv Plovdiv Tsarsko Selo
A PFG 17:00 Etar Ludogorets
A PFG 17:00 CSKA Sofia Botev Plovdiv
A PFG 17:00 Cherno More Levski Sofia
A PFG 17:00 Botev Vratsa Arda
A PFG 17:00 Bistritsa Beroe
Liga 1 17:00 CS U Craiova CFR Cluj
Liga 1 17:00 Gaz Metan Medias Dinamo Bucuresti
Liga 1 17:00 Steaua Bucarest Chindia Targoviste
Liga 1 17:00 Viitorul Constanta Academica Clinceni
Liga 1 17:00 Botosani CSMS Iasi
Liga 1 17:00 Astra Giurgiu Sepsi
Czech Liga 17:00 Zlin ?eske Bud?jovice
Czech Liga 17:00 Slavia Prague Opava
Czech Liga 17:00 Sigma Olomouc Sparta Praga
Czech Liga 17:00 Viktoria Plzen Pribram
Czech Liga 17:00 Banik Ostrava Jablonec
Czech Liga 17:00 Mlada Boleslav Slovacko
Czech Liga 17:00 Karvina Teplice
Czech Liga 17:00 Slovan Liberec Bohemians 1905
Prva Liga 18:00 Triglav Mura
Prva Liga 18:00 Rudar Olimpija
Prva Liga 18:00 NK Maribor Tabor Sezana
Prva Liga 18:00 Domzale Celje
Prva Liga 18:00 Bravo Aluminij
Prva Liga 18:00 Triglav Rudar
Prva Liga 18:00 NK Maribor Olimpija
Prva Liga 18:00 Domzale Mura
Prva Liga 18:00 Celje Aluminij
Prva Liga 18:00 Bravo Tabor Sezana
Ekstraklasa 18:00 Wisla Krakow Korona Kielce
Ekstraklasa 18:00 Slask Wroclaw Gornik Zabrze
Ekstraklasa 18:00 Wisla Plock Zaglebie Lubin
Ekstraklasa 18:00 Piast Gliwice Cracovia Krakow
Ekstraklasa 18:00 LKS Lodz Pogon Szczecin
Ekstraklasa 18:00 Legia Warszawa Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa 18:00 Lech Poznan Lechia Gdansk
Ekstraklasa 18:00 Arka Gdynia Rakow
Eredivisie 18:30 Emmen Willem II
Super League 19:00 Zurich Xamax
Super League 19:00 Thun Luzern
Super League 19:00 St. Gallen Young Boys
Super League 19:00 Lugano Sion
Super League 19:00 Basilea Servette
Eredivisie 19:45 Feyenoord Sittard
Eredivisie 19:45 AZ Alkmaar Zwolle
Ligue 1 20:00 Strasbourg Amiens
Ligue 1 20:00 St Etienne Reims
Ligue 1 20:00 Rennes Nimes
Ligue 1 20:00 Paris SG Bordeaux
Ligue 1 20:00 Nice Brest
Ligue 1 20:00 Metz Lyon
Ligue 1 20:00 Marseille Nantes
Ligue 1 20:00 Lille Toulouse
Ligue 1 20:00 Dijon Monaco
Ligue 1 20:00 Angers Montpellier
Pro League 20:00 Standard Liege Antwerp
Pro League 20:00 Mouscron-Peruwelz Cercle Brugge
Pro League 20:00 KV Oostende Zulte-Waregem
Pro League 20:00 Mechelen Waasland
Pro League 20:00 Kortrijk RC Genk
Pro League 20:00 Gent Sint-Truiden
Pro League 20:00 Club Brugge Sporting Charleroi
Pro League 20:00 Anderlecht AS Eupen
Eredivisie 20:45 Groningen Venlo
Primera 21:35 San Lorenzo Racing Club
Primera 23:40 Independiente Gimnasia La Plata
        1 X 2
Primera 01:45 Newells Old Boys Colon
Primera 01:45 Atl. Tucuman Lanus
Eredivisie 12:15 Utrecht FC Twente
Bundesliga 2 13:30 Wehen Wiesbaden Greuther Furth
Bundesliga 2 13:30 Osnabruck Aue
Bundesliga 2 13:30 VfB Stuttgart Regensburg
Bundesliga 2 13:30 Sandhausen Karlsruher SC
Bundesliga 2 13:30 Nurnberg Darmstadt 98
Bundesliga 2 13:30 Holstein Kiel Heidenheim
Bundesliga 2 13:30 Hamburger St. Pauli
Bundesliga 2 13:30 Dresden Bochum
Bundesliga 2 13:30 Arminia Bielefeld Hannover